پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶
 25 مهمان حاضر

شرکت آرمان بهین پژوه با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تولید شیرآلات صنعتی و تامین و واردات لوله های فولادی بدون درز ، شیرآلات ، فلنج و اتصالات و دیگر ملزومات مرتبط با پروژه های تاسیساتی و صنعتی و تدارک و تامین کسری اقلام پروژه های نفت و گاز فعالیت داشته ودر سایه اعتماد وپشتیبانی مستمرمشتریان خود و نیز نیروهای سازمانی متخصص وبه پشتوانه سالها اندوخته فنی وبازرگانی داخلی و خارجی ونیز دسترسی و شناخت و درک مطلوب از استانداردهای مرتبط با فعالیت شرکت آمادگی خود را جهت ارایه خدمات فنی ، واردات و تامین کالا و ارایه پیشنهادات فنی/مالی به ویژه بصورت 'بسته های یکپارچه خرید' با قیمت های کاملا رقابتی و در کمترین زمان ممکن اعلام مینماید.ضمنا باستحضار میرساند که این شرکت از سال 2002نماینده و دفتر فروش مستقیم شرکت لوله سازی Changzhou Tongchuang Tube Industrial Co.,Ltd در ایران میباشد. جهت دریافت اطلاعت بیشتراز نوع و سایز لوله ها میتوانید به سایت www.lc-tc.com مراجعه فرمایید.

خدمات فروش و بازرگانی:

 1. فروش انواع لوله های فولادی بدون درز،شیرآلات صنعتی فولادی و چدنی، اتصالات فولادی ، فلنج،گسکت و  پیچ و مهره  صنعتی.
 2. انعقاد قرارداد های فروش ارزی و ریالی با مشتریان وامکان تحویل کالا از Ex-work تا DDP
 3. تهیه و تولید تخصصی مدارک و مستندات فنی وچک لیست های ممیزی کمّی و کیفی محصولات؛ قبل از تولید، حین تولید و بازرسی نهایی مربوط به سفارشات خرید مشتریان، مطابق آخرین ویرایش استاندادرهای مرجع مرتبط و اخذ گزارشات آزمایشگاهی و گواهینامه بازرسی نهایی ازشرکت های بازرسی بین الملی اکردیته سازمان استاندارد ایران برای مشتریان.
 4. تهیه مدارک و مستندات فنی حمل و نقل بین المللی مطابق الزامات تصریحی مشتریان وآخرین استانداردها و مقررات بسته بندی  متناسب با ماهیت کالا بمنظور حفظ و صیانت از کالاها و کاهش هزینه  بیمه های حمل بین المللی وقیمت تمام شده از تولید تا تحویل کالا به مشتری.
 5. انجام انواع بازرسی های کمّی و کیفی ازکالاهای مرتبط با فعالیت شرکت در بازار داخلی مطابق با آخرین ویرایش از استانداردهای مرجع برای وبه نمایندگی از سوی مشتریان و ارایه گزارشات بازرسی آزمایشگاهها به مشتریان در کمترین زمان ممکن.

 


خدمات فنی:

 1. تعمیرات کلی و جزئی ، نصب و پیاده سازی(Overhauling)  انواع شیرآلات از سایز '2 تا '48 :نصب انواع Actuator برقی، نئوماتیک، هیدرولیک بر روی ...Gate, Globe, Check, Ball valves  جوشکاری و ماشینکاری وسفارشی نمودن(Customizing)ابعادی و تغییرو تبدیل نوع اتصال شیرآلات مطابق استانداردهایASME,ANSI, ISO,DIN,GOST,…
 2. انجام تستهای فشارایستایی و ایمنی شیر در برابر آتش مطابق استانداردهایAPI 607,6FA,598,6D,ISO5208
 3. بارگذاری فولادهای ضد زنگ و ضد سایش برروی سطوح اتصال و آببندی و مجاری گذر سیال انواع شیرآلات Cast &Forge پایه آهن به منظور محافظت در برابر خوردگی و سایش با استفاده از روش های  Forming, Lining, Over-laying, ، Metal Spry ، و  Metal inert Gas مطابق NACE MR0175,0103,ASME Section IX,ISO 10423 API 6A PSL 1 to PSL4  با ارایه  PQR&WPS
 4. اجرای سند بلاست و پوشش انواع رنگ و رزین های صنعتی دو جزئی و زیرسازی به منظور حفاظت در برابر خوردگی بر روی شیرآلات مطابق استاندارد NACE, ASME Sec I, V, VIII and IX, ANSI B31.3/4/8
 5. انجام انواع آزمون غیر مخرب بازرسی ذرات مغناطیسی، مایع نافذ، فراصوت،  NDE: MPE,MPI,PT,UT, سختی سنجی بر روی بدنه و کلاهک و قطعات اصلی شیرپس از تکمیل فرایندهای تعمیر وارایه گزارش آزمایشات مربوطه در قالب استانداردهای ASME Sec V,VII, API,
 6. نقشه کشی ، طراحی ومدل سازی ، ریخته گری و ماشینکاری قطعات اصلی و منفصله شیرآلات فولادی و چدنی مطابق استاندارد های ASTM,ASME,ANSI,DIN,ISO   و یا درخواست مشتری.
 7. صدور شناسنامه فنی برای شیرآلات تعمیر شده توسط این شرکت جهت انجام پایش مستمرو ارایه خدمات گارانتی مجانی در طول دوره گارانتی.
 8. لازم به ذکر است که الزامات درخواستهای مشتریان از مرحله قبول تا تحویل سفارش تحت پایش و کنترل فرایند دقیق با قابلیت ارایه گزارشات فنی در سریعترین زمان ممکن میباشد.
 


مطالب فنی

جمهوری اسلامی ایران  |  دفتر مرکزی شرکت : ایران ،تهران ،بلوار میرداماد،خیابان رودبار پلاک 41 واحد15 

https://www.abp.ir ~ info[at]abp.ir  ~  تلفن : 9-22225358 ~ فکس:22276792

کپی رایت © ۱۳۹۱ شرکت آرمان بهین پژوه ( لوله )